Zasoby feministyczne - Феміністичні ресурси

Zbiory w bibliotece - Колекції в бібліотеці

Miło nam poinformować, że w naszej bibliotece pojawiła się nowa, wspaniała kolekcja literatury feministycznej, w tym różnorodne materiały, broszury i podręczniki w języku ukraińskim i polskim, które ujawniają ważne zagadnienia edukacji seksualnej, zdrowia, antykoncepcji, zgody i Praw Kobiet w Polsce i na świecie.

Te nowe zasoby dostarczają cennych informacji i pomysłów związanych z walką o równość płci i prawa kobiet. Zawierają ważne informacje na temat zdrowia seksualnego, praw reprodukcyjnych i siły zgody. Wierzymy, że dostęp do informacji i edukacji ma fundamentalne znaczenie dla stworzenia bardziej sprawiedliwego i równego społeczeństwa.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej biblioteki lub skorzystania ze specjalnej sekcji na naszej stronie internetowej w celu zapoznania się z dostępnymi materiałami. Mamy nadzieję, że ta kolekcja posłuży jako źródło inspiracji w walce o prawa kobiet i będzie przydatna dla wszystkich, którzy chcą zagłębić się w ten temat bardziej szczegółowo.

Zasoby dziedzinowe tutaj, zbiory w bibliotece tutaj.

Ми раді повідомити, що в нашій бібліотеці стала доступною нова чудова колекція феміністичної літератури, включаючи різноманітні матеріали, брошури та посібники українською та польською мовами, які розкривають важливі питання сексуальної освіти, здоров'я, контрацепції, згоди та прав жінок у Польщі та у світі.

Ці нові ресурси надають цінну інформацію та ідеї, які стосуються боротьби за гендерну рівність та права жінок. Вони містять важливу інформацію про сексуальне здоров'я, репродуктивні права та силу згоди. Ми віримо, що доступ до інформації та освіти є фундаментальним у створенні більш справедливого та рівного суспільства.

Запрошуємо кожного завітати до нашої бібліотеки або скористатися спеціальним розділом на нашому сайті, аби ознайомитися з доступними матеріалами. Ми сподіваємося, що ця колекція послужить джерелом натхнення в боротьбі за права жінок та буде корисною для всіх тих, хто хоче більш детально зануритися в цю тему.

Польові ресурси тут, колекції в бібліотеці тут.