Kujawsko-Pomorski Kongres Ruchów Miejskich w Bydgoszczy

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na Kujawsko-Pomorski Kongres Ruchów Miejskich w Bydgoszczy „Wszyscy jesteśmy mieszkańcami”, który odbędzie się we wtorek, 23 czerwca w godzinach 10:00 – 19:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy w budynku "K" (ul. Naruszewicza 11).

Gościem specjalnym kongresu będzie Olga Gitkiewicz, autorka reportażu „Nie zdążę”, z którą spotkanie autorskie poprowadzi Filip Springer, znany polski reporter i fotograf, współpracujący z największymi polskimi tytułami prasowymi.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, jednak ze względu na bezpieczeństwo epidemiologiczne liczba miejsc jest ograniczona. Na spotkanie obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny.

Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia Społeczny Rzecznik Pieszych.