Aktualności

Spotkanie Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich (Oddział Bydgoszcz)

W imieniu władz Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział Bydgoszcz zapraszamy na spotkanie 24 października (czwartek) na godzinę 16:00 do Biblioteki Głównej WSG (ul. Garbary 2).

Konferencja ,,Kultura medialna w bibliotece"

Zapraszamy na konferencję ,,Kultura medialna w bibliotece" 4 grudnia 2019 r. Więcej informacji wkrótce.

Dzień Seniora w bibliotece

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, zaś 20 października - Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji pracownicy biblioteki WSG i jednocześnie Centrum Dokumentacji Europejskiej odwiedzili seniorów w Dziennym Domu Pobytu funkcjonującym przy WSG.

Noc Bibliotek 2019 - integrujmy się!

Zapraszamy studentów w dniu 05.10.2019 r. (sobota) w godzinach 17:00-22:00 do Biblioteki Głównej WSG. Na miejscu zapewniamy ciekawą książkę oraz gry planszowe.

Europejski Dzień Języków 2019

Europejski Dzień Języków, obchodzony 26 września, to inicjatywa Rady Europy oraz Komisji Europejskiej. Z tej okazji CDE przy Bibliotece Głównej WSG organizuje co roku wydarzenia dla przedszkolaków, uczniów i studentów, promujące naukę języków obcych.