Godziny otwarcia w okresie letnim

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od 03.07.2021 r. do 30.09.2021 r. Biblioteka Główna WSG będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Dear students,

from July 3rd to September 30th the library will be open Monday-Friday from 9 a. m. to 4 p. m.

Biblioteka nieczynna 3 - 7 czerwca 2021 r.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 3-7 czerwca 2021 biblioteka będzie nieczynna.

Dear students,

from June 3rd to June 7th the library will be closed (public holidays).

Biblioteka nieczynna 1-4 maja 2021 r.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-4 maja 2021 biblioteka będzie nieczynna.

Dear students,

from May 1st to May 4th the library will be closed (public holidays).

I Międzynarodowa Studencka Konferencja LIFE4U - zaproszenie

W środę 7 kwietnia zapraszamy na I Międzynarodową Studencką Konferencję LIFE4U,
organizowaną przez Koło Naukowe WSG Life4U oraz Instytut Sportu i Kultury Fizycznej.
Konferencja odbędzie się on-line, a serce całego wydarzenia będzie biło w pomieszczeniach naszej Biblioteki!

Nowy adres Biblioteki Głównej WSG / New address of the WSG Library

Szanowni Państwo,

od 27.02.2021 (sobota) Biblioteka Główna WSG ma nową lokalizację.

Zapraszamy na ul. Obrońców Bydgoszczy 1 (I piętro). Jak do nas trafić podpowie załączona mapka.

Dear students,

from February 27th (Saturday) the library is open in a new location, at Obrońców Bydgoszczy 1 Street (1st floor). The attached map will tell you how to find us!

Przeprowadzka - biblioteka nieczynna do 26 lutego / Relocation - library closed until February 26th

Szanowni Państwo!

W związku z przeprowadzką Biblioteka WSG będzie nieczynna do 26 lutego 2021.
Od 27 lutego zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Obrońców Bydgoszczy 1, gdzie powitamy czytelników w nowej odsłonie!

Jednym z udogodnień będzie możliwość wolnego dostępu do księgozbioru!

Kolejną nowością zaskoczymy Państwa już na wiosnę, kiedy to nasze zasoby zostaną udostępnione w multiwyszukiwarce nowej generacji, PROLIB INTEGRO, która zapewni użytkownikom większą użyteczność, dostępność oraz otwartość. Szczegóły już wkrótce!

Zmieniamy się dla WAS!
Biblioteka WSG

Ladies and Gentlemen!

Due to the relocation, the WSG Library will be closed until 26 February 2021.

From 27 February, we invite you to our new premises at Obrońców Bydgoszczy 1 Street, where we will welcome our readers in a new, upgraded version!

One of the improvements will be the ability to open access to the books on the shelves!

We will surprise you with another innovation in the spring, when our resources will be available in a new generation multi-search browser, PROLIB INTEGRO, which will provide users with greater usability, accessibility and openness. Details coming soon!

We are changing for YOU!

WSG Library