I Międzynarodowa Studencka Konferencja LIFE4U - zaproszenie

W środę 7 kwietnia zapraszamy na I Międzynarodową Studencką Konferencję LIFE4U,
organizowaną przez Koło Naukowe WSG Life4U oraz Instytut Sportu i Kultury Fizycznej.
Konferencja odbędzie się on-line, a serce całego wydarzenia będzie biło w pomieszczeniach naszej Biblioteki!

Nowy adres Biblioteki Głównej WSG / New address of the WSG Library

Szanowni Państwo,

od 27.02.2021 (sobota) Biblioteka Główna WSG ma nową lokalizację.

Zapraszamy na ul. Obrońców Bydgoszczy 1 (I piętro). Jak do nas trafić podpowie załączona mapka.

Dear students,

from February 27th (Saturday) the library is open in a new location, at Obrońców Bydgoszczy 1 Street (1st floor). The attached map will tell you how to find us!

Przeprowadzka - biblioteka nieczynna do 26 lutego / Relocation - library closed until February 26th

W związku z przeprowadzką Biblioteka WSG będzie nieczynna do 26 lutego 2021.
Od 27 lutego zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Obrońców Bydgoszczy 1, gdzie powitamy czytelników w nowej odsłonie!

Jednym z udogodnień będzie możliwość wolnego dostępu do księgozbioru!

Kolejną nowością zaskoczymy Państwa już na wiosnę, kiedy to nasze zasoby zostaną udostępnione w multiwyszukiwarce nowej generacji, PROLIB INTEGRO, która zapewni użytkownikom większą użyteczność, dostępność oraz otwartość. Szczegóły już wkrótce!

Zmieniamy się dla WAS!
Biblioteka WSG

Ladies and Gentlemen!

Due to the relocation, the WSG Library will be closed until 26 February 2021.

From 27 February, we invite you to our new premises at Obrońców Bydgoszczy 1 Street, where we will welcome our readers in a new, upgraded version!

One of the improvements will be the ability to open access to the books on the shelves!

We will surprise you with another innovation in the spring, when our resources will be available in a new generation multi-search browser, PROLIB INTEGRO, which will provide users with greater usability, accessibility and openness. Details coming soon!

We are changing for YOU!

WSG Library

Szkolenia online (Elsevier i Ebsco)

Zachęcamy do wzięcia udziału w najnowszych, bezpłatnych  i otwartych szkoleniach online oferowanych przez Elseviera oraz Ebsco.

Film - świąteczne zwyczaje na świecie /Film - Christmas customs celebrated all over the world

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Edona, Oliko i Maid, wolontariusze WSG z programu Erasmus, przygotowali dla Państwa film o świątecznych zwyczajach, które celebrowane są w tym cudownym czasie na całym świecie.
Opowiadają w nim o bożonarodzeniowych obyczajach z Albanii, Bośni i Gruzji. Do udziału w filmie zaprosili także studentów z Ukrainy, Zimbabwe, Hiszpanii, Armenii, Białorusi, Nigerii, Polski i Niemiec.
Zapraszamy do obejrzenia i poznania ciekawych tradycji Świąt Bożego Narodzenia na świecie!

On the occasion of Christmas, Edona, Oliko and Maid, WSG volunteers from the Erasmus programme, have prepared a film about Christmas customs which are celebrated in this wonderful time all over the world.
They talk about Christmas customs from Albania, Bosnia and Georgia. Students from Ukraine, Zimbabwe, Spain, Armenia, Belarus, Nigeria, Poland and Germany were also invited to participate in the film.
We invite you to watch and discover interesting traditions of Christmas in the world!

Biblioteka nieczynna (przerwa świąteczna)

W związku z przerwą świąteczną biblioteka będzie nieczynna od 19 grudnia 2020 do 6 stycznia 2021.

Due to the Christmas break the library is closed from 19th December 2020 to 6th January 2021.