Biblioteka nieczynna/Library closed

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2022 biblioteka będzie nieczynna.

Dear students,

from April 30th to May 3rd the library will be closed (public holidays).

Przerwa wielkanocna/Easter break.

W związku z przerwą wielkanocną biblioteka będzie nieczynna od 14 do 19 kwietnia 2022.

Due to the Easter break the library is closed from 14th April 2022 to 19th April 2022.

ZBIÓRKA KSIĄŻEK W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

Ogłaszamy zbiórkę książek w języku ukraińskim dla uchodźców, w tym dzieci i dorosłych, przybywających do naszego miasta z ogarniętej wojną Ukrainy.

Akcja ma pomóc odnaleźć się im w nowej rzeczywistości ...

Wierzymy w Was!

Free monthly access to the Statista database/Darmowy miesięczny dostęp do bazy Statista

Free monthly access to the Statista database

The database is available to us for free throughout March. You can enter it via any computer connected to the WSG network (identification by IP number) or by logging in via email with the domains of byd.pl or student.wsg.pl, regardless of the network to which you are connected. All you need to do is sign up for a free basic account as instructed :

1.      Visit www.statista.com

2.      Click on Prices & Access

3.      Free Basic Account – Register by following the steps

Darmowy miesięczny dostęp do bazy Statista

Baza jest dla nas udostępniona darmowo przez cały marzec. Można do niej wejść poprzez dowolny komputer podpięty do sieci WSG (identyfikacja po nr IP) lub poprzez logowanie za pomocą emaila z domeną byd.pl lub student.wsg.pl, niezależnie od sieci, do której są Państwo podłączeni. Wystarczy zarejestrować się na bezpłatne konto podstawowe, zgodnie z instrukcją:

1.      Wyszukaj www.statista.com

2.      Wybierz Prices & Access

3.      Free Basic Account – rejestracja wredług kroków podanych na stronie

Przerwa świąteczna/Christmas break

W związku z przerwą świąteczną biblioteka będzie nieczynna od 20 grudnia 2021 do 7 stycznia 2022.

Due to the Christmas break the library is closed from 20th December 2021 to 7th January 2022.

W związku z przeprowadzką Biblioteka w Inowrocławiu będzie nieczynna.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku ze zmianą lokalizacji Biblioteka Kolegium Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu będzie nieczynna. Studenci będą mogli korzystać ze zbiorów bibliotecznych od 15 stycznia 2022 roku w nowym budynku przy ul. Świętokrzyskiej 6.