Przeprowadzka - biblioteka nieczynna do 26 lutego / Relocation - library closed until February 26th

W związku z przeprowadzką Biblioteka WSG będzie nieczynna do 26 lutego 2021.
Od 27 lutego zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Obrońców Bydgoszczy 1, gdzie powitamy czytelników w nowej odsłonie!

Jednym z udogodnień będzie możliwość wolnego dostępu do księgozbioru!

Kolejną nowością zaskoczymy Państwa już na wiosnę, kiedy to nasze zasoby zostaną udostępnione w multiwyszukiwarce nowej generacji, PROLIB INTEGRO, która zapewni użytkownikom większą użyteczność, dostępność oraz otwartość. Szczegóły już wkrótce!

Zmieniamy się dla WAS!
Biblioteka WSG

Ladies and Gentlemen!

Due to the relocation, the WSG Library will be closed until 26 February 2021.

From 27 February, we invite you to our new premises at Obrońców Bydgoszczy 1 Street, where we will welcome our readers in a new, upgraded version!

One of the improvements will be the ability to open access to the books on the shelves!

We will surprise you with another innovation in the spring, when our resources will be available in a new generation multi-search browser, PROLIB INTEGRO, which will provide users with greater usability, accessibility and openness. Details coming soon!

We are changing for YOU!

WSG Library